Contact Zoek Menu

Contact

Stedelijk Dalton College Alkmaar
Arubastraat 4
1825 PV Alkmaar
T: 072 - 56 250 00
info@daltonalkmaar.nl

Wie is wie en hoe bereik ik die?

directie

A.P. Smits (Anna-Paulien) - rector
apsmits@daltonalkmaar.nl

J.A. Bremer (Jur) - plv rector  
jabremer@daltonalkmaar.nl

afdelingsleiders

A.C. de Haan (Ada) - vmbo 1e en 2e leerjaar (Dalton Skills)
acdehaan@daltonalkmaar.nl  
  

P.T.G.M. Oudejans (Paul) - vmbo 3e en 4e leerjaar
ptgmoudejans@daltonalkmaar.nl

J.G. Veldstra (Jitske) - vwo/havo/tl 1e leerjaar (Dalton Original, Tech en On Stage)
jveldstra@daltonalkmaar.nl


J.J. Vleugel (Jetske) - vwo/havo/tl 2e leerjaar + vwo en havo 3e leerjaar (Dalton Original, Tech en On Stage)
jvleugel@daltonalkmaar.nl

R. Heijmans (Rob) - vwo en havo leerjaar 4 t/m 6
rheijmans@daltonalkmaar.nl

coördinator Taalklassen

E.J. Mulder - coördinator Taalklassen
ejmulder@daltonalkmaar.nl 

decanen

S.C. Kolk - waarnemend decaan vmbo onderbouw
skolk@daltonalkmaar.nl  


M.A. Kloosterman- waarnemend decaan vmbo bovenbouw
makloosterman@daltonalkmaar.nl

G.C. Venema (Guda) - decaan vwo/havo
gcvenema@daltonalkmaar.nl

 

Overzicht alle medewerkers

Stedelijk Dalton College Alkmaar    •    Arubastraat 4    •    1825 PV  Alkmaar    •    T: 072 - 56 250 00    •    info@daltonalkmaar.nl
Nederlandse Dalton Vereniging Technasium Van der Meijcollege Samenwerkingsverband Sovon
Created by Trefnet   •   Powered by SHARK CMS