Contact Zoek Menu

Contact

Stedelijk Dalton College Alkmaar
Arubastraat 4
1825 PV Alkmaar
T: 072 - 56 250 00
info@daltonalkmaar.nl

Wie is wie en hoe bereik ik die?

directie

A.P. Smits (Anna-Paulien) - rector
apsmits@daltonalkmaar.nl

J.A. Bremer (Jur) - plv. rector  
jabremer@daltonalkmaar.nl

afdelingsleiders

M.J.M. Nikkels (Mike) - (waarnemend) vmbo 1e en 2e leerjaar (Dalton Skills)
mnikkels@daltonalkmaar.nl

P.T.G.M. Oudejans (Paul) - vmbo 3e en 4e leerjaar
ptgmoudejans@daltonalkmaar.nl

M.A. Aben (Martijn) - havo/tl 1e en 2e leerjaar (Dalton Original, Tech en On Stage)
maben@daltonalkmaar.nl

J.J. Vleugel (Jetske) - vwo/havo 1e en 2e leerjaar + havo 3e leerjaar (Dalton Original, Tech en On Stage)
jvleugel@daltonalkmaar.nl

W. Gruizinga (Wilko) - vwo leerjaar 3 t/m 6 + havo 4e en 5e leerjaar
wgruizinga@daltonalkmaar.nl

coördinator Taalklassen

E.J. Mulder - coördinator Taalklassen
ejmulder@daltonalkmaar.nl

decanen

S. Ertas (Saadet) decaan vwo/havo
sertas@daltonalkmaar.nl


M. Versteeg (Maarten) - decaan vmbo
mversteeg@daltonalkmaar.nl

 

Overzicht alle medewerkers

Stedelijk Dalton College Alkmaar    •    Arubastraat 4    •    1825 PV  Alkmaar    •    T: 072 - 56 250 00    •    info@daltonalkmaar.nl
Nederlandse Dalton Vereniging Technasium Van der Meijcollege Samenwerkingsverband Sovon
Created by Trefnet   •   Powered by SHARK CMS